Najnovšie recenzie zo sekcie Satelitné antény

FTE 105 Fe

FTE 105 Fe

Pridané: 5. marca 2011

• dobrá cena

parabola prisla v poriadku a dobre zabalená.

Emme Esse 80 Al

Emme Esse 80 Al

Pridané: 27. februára 2011

(naposledy upravené 27. februára 2011)

• cena,kvalita,hmotnosť

Odporúčam ostatným.Stanislav

Gibertini 80 Al

Gibertini 80 Al

Pridané: 30. novembra 2009

• Kvalitná hliníková Offsetová parabola, 80 cm, - zisk 38,1 dB postačuje v naších zemepisných podmienkach k zabezpečeniu kvalitného satelitného prímu .Satelitné paraboly Gibertini od talianského výrobcu patria ku kvalitným výrobkom na najlepším našom trhu.
  • Nemá nedostatky

Doporučujem kúpu a príjemnú montáž.

Opticum Camping

Opticum Camping

Pridané: 22. novembra 2009

• Pre priaznivcov satelitnej techniky je tu elegantné riešenie satelitného prímu na cestách alebo dovolenke. Moja skúsenosť s touto parabolou priemeru 40cm v Chorvátsku pre družicu Astra 23,5 je dobrá.Držiak paraboly je uspôsobený pre uchytenie na stožiarovú tyč pomocou U úchytov, pomocou prísavky na hladký povrch auta alebo čelné sklo auta. Pozor konvertor nie je súčasťou paraboly. Balené v úhľadnom plastovom kufríku.
  • Len 40 cm priemer paraboly

Na cestu a dovolenku doporučujem.

Pridané: 22. novembra 2009

• Satelitná parabola MAXIMUM E-85 Multifocus patrí do profesionálnych pre príjem z viac družic .Osobne som montoval menovanú satelitnú parabolu a nemal som žiadne problémy s montážou podla príloženého -zrozumitelného priloženého návodu na montáž.Pripojenie na 4 konvertory som napojil na dokúpený prepinač.
  • Nemá nedostatky.

Pridané: 19. novembra 2009

• Parabola MAXIMUM E-85 Multifocus patrí k parabolám pre zdatnejších priaznivcov satelitnej techniky .Osobne som si oskúšal možnosti prímu s touto satelitnou parabolou na 4 konvertory. Zloženie paraboly mi trvalo 10 min a pritom som si pozeral priložený leták montáže .
  • Vysoká nákupná cena.

Emme Esse 80 Fe

Emme Esse 80 Fe

Pridané: 17. novembra 2009

• Emme Esse 80 Fe od talianskeho výrobcu patrí už viac rokou svojou spolahlivosťou a prevedením satelitných parabol ku kvalite na našom trhu.Offsetová prevedenie ktoré nahradilo stredové paraboly je rokmy už overené a správne pri výrobe kvalitných zariadení pre príjem .Kvalitný farebný nástrek predlžuje u tohto výrobcu zárukuna 5 rokov.
  • Ťažšie kovové telo .

FTE 80 Fe

FTE 80 Fe

Pridané: 17. novembra 2009

• Satelitná parabola FTE 80 Fe je za prijaťelnú cenu a offsetový tvar paraboly je zárukou kvality.Najpoužívanejšia parabola rozmerou 80cm, kovové telo paraboly zaručuje zisk 38, 1 dB .Naladenie SK+ CZ programou s touto parabolou zvládne zručnejší montér za 8 min.Priložený návod je zrozumitelný a po preštudovaní som zvládol montáž za 10 min.
  • Kovové ťažšie telo .

Gibertini 100 Al

Gibertini 100 Al

Pridané: 17. novembra 2009

• Satelitná parabola Gibertini 100 Al patrí medzi parabolamy k tomu najlepšiemu na našom trhu a môžeme ju porovnať k satelitným prímačom Dreambox medzi prímačmi.Spojením týchto dvoch značiek máte zaručené po kvalitatívnej stránke to najlepšie medzi satelitnou technikou.Hliníkové telo paraboly je znakom profesianolity.
  • NEMÁ.

FTE Maximal OS 105

FTE Maximal OS 105

Pridané: 15. novembra 2009

• FTE Maximal OS 105 patrí medzi kovové paraboly čo je nevýhoda je ťažšia ako značkové hliníkové alebo plastové paraboly.Offsetová parabola a velkosť 105cm, deklarujú výborný zisk 42 dB čo v našich podmienkach postačuje aj náročnejším satlitným nadšencom.
  • Kovové telo nevýhoda je ťažšia ako značkové hliníkové alebo plastové paraboly. .

Toroidal 55

Toroidal 55

Pridané: 11. novembra 2009

• Kvalitná satelitná anténa s novým prvkom zachytávania vyžarovacieho signálu .Napriek menšiemu rozmeru 55 cm sa môže porovnať s ktorou koľvek 80 cm satelitnou parabolou .Výhoda pripojenia až 8 konvertorov som vzužil len čiastočne a namontoval som 6 konvertorov s kvalitným prímom satelitnej družisce:19,2+23,5+10+13+7+1.
  • nemá nevýhodu

Super montáž .

Maximum Toroidal 90

Maximum Toroidal 90

Pridané: 1. novembra 2009

• Špecifický tvar satelitnej paraboly je predurčený pre zdatnejších montážnikov satelitných prímačov .Možnosť zapojit až 16 konvertorov je zaujímavá a rýchle prepínanie medzi jednotlivými satelitmi netrvá viac ako 2 sekundi čo je hlavná výhoda porovnaní s prípadným namontovaním satelitného motora na parabolu .
  • Nemá

super doporučujem